Oficjalna strona kina Camera Café
image

Przedstawiamy unikatową ofertę w świecie nocnego życia Białegostoku. Jedyną na Podlasiu, jedną z trzech w Polsce.

Camera Cafe to więcej niż kino, to więcej niż clubbing. Oddajemy do Waszej dyspozycji miejsce służące kulturze i rozrywce mieszczące się w zabytkowym już budynku Kina Pokój. Z inicjatywy założycieli i pomocy wielu osób wspierających nasz projekt zaadaptowaliśmy, przebudowaliśmy i znaczenie powiększyliśmy znaną wszystkim białostoczanom „Salę Kameralną” tak by w nowej formule odpowiadała na potrzeby osób nie mogących do tej pory odnaleźć się w klasycznych pubach i dyskotekach.

Camera Cafe to sala kinowa i klub połączone w jedna elastyczną przestrzeń. Nigdzie indziej nie obejrzysz ulubionego filmu na dużym ekranie ciesząc się jednocześnie smakiem szampana lub dobrej whiskey czy pijąc aromatyczną kawę.

Camera Cafe to nie tylko dobry pomysł na spędzenie czasu, ale również idealne miejsce na zorganizowane prywatnej imprezy – urodzin, wieczorów panieńskich lub kawalerskich lub też imprezy z pokazem filmów według własnego pomysłu. Jeżeli jesteś twórcą własnej kinematografii, będziesz mógł sprawdzić się również u nas na dużym ekranie.

Możesz wynająć cały lokal na spotkanie służbowe lub też zebrać rodzinę raz jeszcze przeżyć własne wesele (after wedding party) oglądając swój film weselny. Pokazać swoje dzieci (Kinder party), lub wzbudzić zdrową zazdrość u znajomych pokazując film z wakacji (summer movie) w części albo w całości. Okazać się niebanalnym facetem i zaprosić kobietę na romantyczny film w kinie tylko we dwoje.

Jeżeli nie wiesz jak zorganizował imprezę lub dopracować jej szczegóły (np. urodziny, wieczór panieński lub kawalerski) zgłoś się do nas wcześniej, a nasza atrakcyjna Consiege zadba o to, by wszystko dopiąć na ostatni guzik.